roa bitkisel sss

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde roa bitkisel hakkında sıkça sorulan sorular ve bu soruların özet yanıtlarını bulacaksınız. Aşağıdaki sorular dışında aklınızda başka sorular varsa arama talebi oluşturarak veya yazının altındaki sosyal kanallardan bizimle iletişime geçerek tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Üyelik ücretli mi?

Roa Bitkisel’de hiçbir üyelik ücreti veya aidat ödemezsiniz. Sadece satın aldığınız ürünlerin ödemesini yaparsınız. Yani sıfır risk sistemi ile çalışan, güven içinde çalışabileceğiniz bir alt yapıya sahiptir.

Aylık sipariş zorunluluğu var mı?

Hayır. Roa Bitkiselde sizi zor duruma düşürecek aylık sipariş şartı veya zorunlu kotalar yoktur. Çalışırsanız kazanırsınız, çalışmazsanız kazanmazsınız. Yalnızca alt ekibinizden prim kazanabilmek için ilgili ay içinde 250TLP ile aktiflik sağlamanız yeterlidir. Bu da sadece evinizin aylık ihtiyacından bile düşük bir tutar olduğundan satış zorunluluğu bulunmamaktadır.

Hesabım ne zaman silinir?

Eğer daha önce roa bitkiselde hiç aktiflik sağlamadıysanız 3 ay içinde üyeliğiniz otomatik olarak askıya alınacaktır. Böyle bir durumda lideriniz aracılığı ile tekrar üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz. Daha önce aktiflik sağlamış olan üyelerimizin kayıtları 6 ay boyunca korumaya alınır ve bu süre düşene kadar sipariş vermeseler bile kayıtları silinmez. Ancak ürünlerimizi kullanmaya başladığınızda zaten aylık özellikle temizlik grubundaki kişisel ihtiyaçlarınızı roa bitkisel kalitesi ve güvencesiyle sağlamak isteyeceksiniz… Roa Bitkisel kalitesi alışkanlığınız olacak.

Nasıl kazanç sağlarım?

Roa Bitkisel kazanç planı ile ilgili detaylar için BURAYI tıklayabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üyeliğinizi tamamladıktan sonra GriffonTeam kazanç planı online seminerlerine katılarak görsel ve işitsel olarak işimizin tüm detaylarına hakim olabileceğiniz eğitimler de alacaksınız. Roa Bitkiselde 9türde gelir imkanınız olacaktır. Ancak en özetiyle roa bitkisel ürünlerinin satışını yaparak veya ekibinizi kurup ekiplerinizin satışlarından prim kazanarak ilerlemeniz mümkündür.

3 Kol Sistemi nedir?

Roa Bitkiselde doğrudan kendinize bağlı her bir üyeniz 1 kol anlamına gelir. 3 kol sisteminde doğrudan kendinize bağlı sadece 3 arkadaşınızla başlayarak çok ciddi kariyerlere ulaşabilirsiniz anlamına gelmektedir. Bir çok network marketing sistemde ciddi gelirlere ve kariyerlere ulaşabilmek için 12-16 gibi zorlayıcı kol şartı bulunurken roa bitkisel sadece 3 arkadaşını davet et ve onların da kazanmasını sağla, ekip arkadaşlarının kariyeri yükseldikçe senin kariyerin de yükselsin mantığı ile adil ve desteğe açık bir altyapı kurmuştur. Elbette tüm unilevel sistemlerdeki gibi kol sınırı bulunmamaktadır. Ancak sadece 3 kişi ile başlayıp onlara destek olarak da çok ciddi seviyelere ulaşabileceksiniz. Bu da aynı mantıkla sponsorlarınızdan daha fazla destek göreceğiniz bir sistemde çalıştığınız gerçeğini göstermektedir. Bizler griffonteam ekip liderleri olarak ekibimize dahil olan her bir temsilcinin daha fazla kazanması için destekler sunmaktayız. Roa Bitkisel’in 3 kol sistemi ise bu destekleri kolaylaştırmakta, sadece ilk girenin değil, herkesin kazanmasına uygun bir zemin hazırlamaktadır.

Üyelikte neden TC kimlik numarası isteniyor?

Doğrudan satış şirketlerinin tabi olduğu 14.01.2015 tarih ve 29236 sayılı resmi gazetenin iş yeri dışında kurulan sözleşmeler gereği madde 25/10 ve sahi mevzuata uygun üyelik kaydı yapılabilmesi için 18 yaşını doldurmuş olduğunuzun yasal ve zorunlu teyidi, kimlikte yer alan isim, soy isim, doğum tarihi ve TC kimlik numarası alanlarının nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü resmi web sitesi üzerinden doğrulanması ile mümkündür.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Roa bitkisel herkes için uygun çalışma şartları hazırlamıştır. Buna göre ödemenizi 3 ödeme yöntemimizden dilediğinizle gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda Ödeme, Havale ile Ödeme, Kredi Kartı ile ödeme seçeneklerimizden dileğinizi sipariş esnasında seçebileceksiniz.

İade hakkım var mı?

Roa Bitkisel tüm TC yasalarına uygun hareket etmektedir. Yani yasaların gerektirdiği gibi Tüketiciyi koruma kanunu kapsamında 14 günlük cayma hakkınız bulunmaktadır.

Roa Bitkisel giriş şifremi unuttum. Yeni şifre alabilir miyim?

Roa Bitkisel şifrenizi müşteri hizmetlerimizi arayarak öğrenebileceğiniz gibi giriş yap butonuna tıkladıktan sonra şifremi unuttum butonu ile kendiniz yeni şifre de alabilirsiniz. Yeni şifreniz cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir. Ayrıca bunun gibi tüm problemleriniz için sponsorlarıızla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Üye olmak istiyorum. Nasıl üye olabilirim?

Aşağıdaki ücretsiz üyelik butonuna tıklayarak ön başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Diğer tüm sorularınız için ekip liderlerimiz sizinle 24 saat içinde iletişime geçecektir.

Başka sorularım var beni arar mısınız?

Elbette… Roa Bitkisel hakkındaki tüm sorularınızın mutlaka bir cevabı var. Aşağıdaki butonu tıkladıktan sonra isim ve telefon bilginizi yazarak ekip liderlerimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Aklınızdaki tüm sorulara cevap bulduktan sonra dilerseniz aynı telefon görüşmesinde üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca sosyal mecralardan iletişime geçmek için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.