Roa Bitkisel Nasıl Bir İş

Roa Bitkisel Nasıl Bir İş

Roa Bitkisel Kazanç Planı

Roa Bitkiselde sadece 3 koldan kariyer yapabilirsiniz. Bu yazıda roa bitkisel iş planıyla ilgili özet bilgiler bulacaksınız. Roa Bitkisel üyelik için aşağıdaki üye ol linkini tıklayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için griffon team online seminerlerimizi kaçırmayın.

Roa Bitkisel kazanç planına göre 9 başlıkta kazancınız olacak. Hiç bir sermaye gerektirmeden siz de ücretsiz üye olup sadece günlük hayatta zaten kullandığınız ürünleri bu sistemden alıp çevrenize tavsiye ederek güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. İlk olarak bu başlıkları özetleyelim…

Sıcak Satış Kazancı

Roa Bitkisel ürünlerinin doğrudan satışından kazanırsınız. En özet tabiriyle roa bitkisel kataloglarını çevrenize göstererek katalog fiyatından satışlarını gerçekleştirirsiniz. Ancak roa bitkisele size özel %30 indirimli olan temsilci fiyatını ödersiniz. Böylece aradaki %30luk farkı anında kazanmış olursunuz. Bu kazanç modeli bir çok farklı kaynakta tavsiye ticareti olarak da geçmektedir. Kullanmış olduğunuz roabitkisel ürünlerini çevrenizle paylaştığınızda sadece sizden tedarik edebilecekleri için satış oldukça kolaylaşmaktadır.

Seviye Primi

Roa Bitkiseldeki seviyenize göre kişisel satışınızdan ekstra % 26’ya kadar seviye primi kazanırsınız. Roa Bitkiselde biraz sonra anlatılacak olan başlıklarda da göreceğiniz üzere ekibinizle çıkardığınız toplam ciroya göre kariyer alırsınız. Veya belirli bir kariyere kadar tamamen kişisel cironuzla da bu kariyerlere ulaşabileceksiniz. Roa bitkisel bu kariyerlere ulaştığınız için sizi bir kez daha ödüllendirecek ve sadece sıcak satışınızdan kazandığınız %30luk kar değil, ayrıca ay içinde bireyselde çıkardığınız toplam KDVhariç ciroya göre %7den %26ya kadar kişisel satış primi kazanacaksınız.

Örneğin ay içinde ekibinizle birlikte toplam 15.000TLP (TLP= KDV hariç tutar) ciro çıkardınız. Bu ciro sizi %23 seviyesine yükseltir. Ay içinde toplam bireysel 500TLP’lik siparişiniz varsa 500×0,23=115₺ seviye priminiz olur. Bu rakama satışlarınızdan kazandığınız sıcak satış karı dahil değildir. Sıcak satış kazancınızın üzerine kazandığınız ek bir kişisel satış primidir.

Roa Bitkisel üyelik sisteminin ücretsiz olması sebebiyle ekiplerinizi çok daha kısa sürede büyütme imkanınız bulunmaktadır.

Seviye Farkı Geliri

Roa Bitkiselde her bir kolunuzla aranızdaki seviye farkına göre ‘ya varan ekstra ekip prim kazancınızdır. Roa Bitkiselde sadece 3 arkadaşınızla işe başlayabilir, bu arkadaşlarınızın kariyer gelişimlerine göre ekstra prim kazancı elde edebilirsiniz. Ayrıca Roa Bitkiselde ciddi kazançlara ve kariyerlere ulaşmanız için daha fazla kol çıkarmanıza da gerek yoktur. Bir çok kazanç modelinden aynı anda faydalanabileceğiniz Roa Bitkisel iş planına göre seviye farkı primi her bir kolunuz için ayrı ayrı hesaplanır.

Roa Bitkisel Kariyer ve Kazanç Tablosu

Ali isminde bir üyeniz olduğunu düşünelim. Örnek olarak Ali ay içinde ekibiyle birlikte toplam 10.000TLP ciro çıkardı. Bu durumda Ali %17 seviyesine yükselir. O ay siz de toplam ekibinizle birlikte (Ali dahil) 20.000TLP ciro çıkararak %26 seviyesine yükseldiniz. Bu durumda

%26-%17 = %9 olduğundan, alinin cirosunun %9u size prim olarak ödenir.

Yani Ali kolunuzdan kazancınız: 10.000×0,09= 900₺’dir. Tüm kollarınızdan kazancınız bu şekilde ayrı ayrı hesaplanır ve toplanarak toplam seviye farkı geliriniz bulunur.

Üstün Yaşam Geliri

Kariyerinize göre artan, kariyer koruma primidir. Tüm kazançlarınız dışında her ay kazandığınız ekstra gelirdir. Rising lider kariyerinden itibaren bu hakkediş başlar ve kariyer atladıkça artarak devam eder. Tüm roa bitkisel üyelik kazançlarınız dışında aylık sabit gelir olan üstün yaşam geliri yaşam standartlarınızı yükseltmenize olanak sağlamaktadır.

Kariyer Bonusu

Kariyerinizi 1 yıl içinde 6 kez tekrarladığınızda kazandığınız ek bonuslardır. Yani roa bitkiseldeki kazançlarınıza ek olarak her 6ayda bir ekstra bonus da kazanma imkanınız bulunmaktadır. Bonus rakamları için yukardaki roa bitkisel kariyer ve kazanç tablosunu inceleyebilirsiniz.

Lider Yetiştirme Geliri

Direkt bağlı ekibinizden yetiştirdiğiniz her lider için kazanacağınız ekstra sabit bonuslardır. Direkt bağlı üyelerinizin kariyeri arttıkça lider yetiştirme geliriniz de artış göstermektedir. Yukarıdaki tabloda da görüldüğü gibi direkt bağlı üyelerinizden biri örneğin Mega Yönetici ünvanına geldiğinde +300₺, mega lider kariyerine ulaştığında +1000₺ sabit gelir kazanmaktasınız. Üyenizin kariyeri arttıkça lider yetiştirme geliriniz de artmaya devam edecektir. Özetle kazandırdıkça daha fazla kazanabileceğiniz eşsiz bir iş fırsatına sahip olacaksınız. Roa Bitkisel üyelik imkanları bitmiyor. Şimdi diğer maddelere geçelim.

Nesil Geliri

% 26 Seviyesindeki üyelerinizden elde ettiğiniz gelirlerdir. Kariyeriniz yükseldikçe derin kollardaki % 26 seviyesindeki liderlerinizden elde edeceğiniz gelirler de artış gösterir.

Hızlı Başlangıç Bonusu

1 Takvim Yılı içinde ulaşacağınız kariyere göre ekstra kazanacağınız bonuslardır.

Hediye Ürün Geliri

Roa Bitkiselde tamamen ücretsiz kazanacağınız ürünlerden elde ettiğiniz geliri ifade eder. Roa Bitkisel kampanyalarıyla kazançlarınızı katlama fırsatı yakalarsınız.

Online Satış Kazancı (BONUS!)

Başlangıçta 9 madde olarak saymamızın sebebi bu başlığın sıcak satış kazancı ile benzer mantıkta olmasıdır. Ancak bir takım farklılıkları da bulunmaktadır. Online satış sisteminde ürünlerin satışını doğrudan katalog üzerinden çevrenize değil, farklı illerde oturan çevrenize yapmanız mümkün kılınmaktadır. Hatta instagram, facebook marketplace gibi platformları kullanarak da ürünlerin satışını gerçekleştirebileceksiniz. Online satış sistemine göre sistemdeki perakende satış linkinizi kullandığınızda ürünler doğrudan katalog fiyatından faturalandırılacaktır. Yani sizin uzaktaki müşterilerinize doğrudan katalog fiyatıyla gönderilebilecektir. Temsilci fiyatı ile katalog fiyatı arasındaki farkı ise sistemden prim kazançlarım bölümünde göreceksiniz. Bu sayede uzak çevrenize fatura kesmenize gerek kalmadan doğrudan sistemin sunmuş olduğu bu imkan ile çok daha geniş çevrelere satış yapabileceksiniz.

Özetle Roa Bitkisel yaşam standartlarınızı değiştirmeniz için sizlere ciddi bir iş imkanı sunmaktadır. Yukarıdaki özet anlatımdan da anlaşılacağı gibi ne kadar kazanacağınız tamamen sizin elinizde. Bu şeffaf sistem ile aylık gelirinizi siz belirlersiniz. Yani kendi işinizin patronu olma imkanınız bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için ekibimize özel düzenlediğimiz online seminerlere katılabilir, bu sayede bu işte çok daha hızlı yükselebilirsiniz. Bununla da sınırlı değil. GriffonTeam özel kampanyalarımızdan ve ekip destek sistemlerimizden faydalanarak ekibinizi daha kısa sürede büyütebilme imkanı tanımaktayız. Siz de aramıza katılın, GriffonTeam ayrıcalıklarından faydalanın.

Aklınızda halen soru işaretleri varsa tüm sorularınız için sizi arayarak bilgi verelim.

Roa Bitkisel evde iş fırsatı.

Peki roa bitkisel’e üye olduğunuzda hangi ürünlerin satışını gerçekleştireceğinizi mi merak ediyorsunuz?

Ürün Gruplarımız

RoaBitkisel evden çalışarak ek kazanç elde etmek isteyen ev hanımlarına bitkisel içerikli ev temizlik ürünleri başta olmak üzere, kişisel bakım, kozmetik, bitkisel yağlar gibi ürün gruplarıyla her geçen gün giderek daha da fazla gelişen ürün katalogları sunmaktadır.

Roa Bitkisel

Ürünlerimizi daha detaylı incelemek isterseniz web sitemizdeki e-katalog bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Siz de roa bitkisel üyelik imkanımızdan faydalanın, tüm ürünlerimize %30 indirimle ulaşın.

    One thought on “Roa Bitkisel Nasıl Bir İş

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.