eko kimya

Roa Bitkisel Hakkında

Roa Bitkisel Kimdir?

Roa Bitkisel Şirket Profili.

Roa Bitkisel Kozmetik Ticaret A.Ş. olarak temizlik deterjanları, kozmetik ürünler, kişisel bakım ürünleri, evsel ve endüstriyel ürünler üretmek için 1994 yılında 2 ortaklı kurulmuş bir şirkettir.

1994 yılından itibaren sizlerden aldığı güç ve güvenle, zamanla üretim kapasitesini arttırmış ve kalite standartları çerçevesinde çevreye, insana, kaliteye üstün teknoloji ile hizmet ederek müşterilerine daima memnun olacakları ürünler üretmiş ve üretmektedir.

Gebze de 20.000 m2 alan içerisinde, 5000 m2 kapalı alana kurulu olan fabrikamızda aylık 3500 ton / ay üretim yapılabilmektedir.

Tamamen yerli sermayeli bir kuruluş olan “Roa Bitkisel Kozmetik Ticaret A.Ş.”,  kozmetik, Hijyen ve temizlik ürünleri gibi ürünlerle; endüstriyel tüketim malları sektöründe Türkiye’nin saygın firmaları arasında  yer edinmiştir.  Yurtiçi ve yurtdışı Pazar araştırmaları yaparak; ürün tasarımı ve ar ge çalışmalarına verdiği önem ve titiz çalışmaları sayesinde, yurt dışı pazarda tanınan bir marka olmayı başarmıştır. Türkiye’ nin dört bir yanında oluşturduğu bayilik ağı sistemiyle, profesyonel satış ve pazarlama ekibiyle, konusunda uzman teknik personeliyle, “ müşteri odaklı” kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.